Altın Küre: Eski Miss India Manasvi kırmızı halıda Mamgai sari giydiğinde | Moda trendleri

ilayda

Member
Ödül sezonu, sezonun ilk kırmızı halı etkinliği olan Altın Küre Ödülleri'nin bu hafta gerçekleşmesiyle başlıyor. Ödül töreninin 81'incisi 7 Ocak'ta 17:00 PT'de (8 Ocak 2024, 06:30 IST) Beverly Hilton Oteli'nde gerçekleştirilecek. Gün yaklaştıkça bu ilişkinin ikonik anlarından bazılarını hatırlamaya karar verdik. Göze çarpanlardan biri de Miss India 2010 Manasvi Mamgai'nin 76. Altın Küre Ödülleri'nde ilk kez sahneye çıkışıydı ve bunun için yumuşak pembe işlemeli bir sari seçti. Aşağı kaydırın ve netizenleri hayrete düşüren bu tarz anı yeniden yaşayın.

Eski Bayan Hindistan Manasvi Mamgai, 2019 Altın Küre'de sari giymişti. (Instagram'da)

76. Altın Küre Ödülleri sırasında Manasvi Mamgai, kırmızı halıda pembe fileli sari ile yürüdü. Miss World 2010 yarışmasında Hindistan'ı temsil eden eski Miss India, bu yıl kırmızı halıyı süsleyen tek Hintli aktördü. Manasvi'nin ödül töreninde kırmızı halıda yürürken çekilmiş fotoğrafları internette dolaşmaya başlarken, internet onun Hint geleneklerini modern unsurlarla harmanlamasıyla gurur duyuyordu.

Ayrıca Manasvi, bir röportajda Hindistan'ı ilk uluslararası kırmızı halı etkinliğiyle kutlamak istediğini açıkladı. Aşağıdaki Manasvi'nin görünümüne ilişkin indirmemizi okuyun.

“Bu Hollywood'daki ödül sezonunun ilk ödül gösterisi ve aynı zamanda benim ilk uluslararası ödül gösterim kırmızı halı, bu yüzden Hintçe bir şeyler yapmak istedim. Hindistan'ı kutlayın! Bu yüzden sari giymeye karar verdim. Ve buradaki herkes çıldırdı! Miss India 2010 kazananı Femina'ya “Altın Küre'de hiç sari görmemiştim” dedi.

Manasvi'nin Altın Küre sari görünümüyle eşleşen yumuşak pembe ağ örtüsü, pallu ve bordürlerde karmaşık çiçek işlemeleri ve pullu süslemelere sahiptir. Spagetti askılı, kare yakalı, kısa belli ve sırtı açık tasarımlı uyumlu pembe bluz, etnik görünümüne son dokunuşu yaptı. Son olarak, her şey yumuşak mor dudaklar, uyumlu bir minaudière, bilezikler, zarif küpeler, yüksek topuklu ayakkabılar ve yandan ayrılmış, açık, dalgalı buklelerle tamamlandı.