Arjun Kapoor’un Kız Kardeşi Anshula Kapoor Çatlakları, Selülitleri ve Göbek Yuvarlanmalarını Yenmek İçin Tulum Giyiyor | moda trendleri

ilayda

Member
Arjun Kapoor’un kız kardeşi Anshula Kapoor, daha önce hiç denemediği şeyleri keşfederek güvensizliklerinin üstesinden gelir. Anshula, bir fotoğraf çekimi ve bir Bridgtt Devoue alıntısına tıklamak için askısız bir elbise içinde çarpıcı resimlerini paylaşmak için bugün Instagram’a gitti. “Belirsizlik tarafından kontrol edilmeseydik, olabileceğimiz her şeyi hayal edin.” Anshula ayrıca başlıkta yürekten bir mektup yazdı. Okumak için kaydırmaya devam edin.

Arjun Kapoor’un Kız Kardeşi Anshula Kapoor Çatlakları, Selülitleri ve Göbek Yuvarlanmalarını Yenmek İçin Bir Zıbın Giyiyor (Instagram)

(Ayrıca okuyun | Sindoori Saree’deki Vidya Balan, Chaitra Navratri sırasında yeni evli gelinlere büyülü, şenlikli bir görünüm sunuyor.)

Anshula Kapoor, güvensizliklerin üstesinden gelme konusunda samimi bir not paylaşıyor

Perşembe günü, Anshula Kapoor Instagram’da kendisinin birkaç fotoğrafını yayınladı. Gönderide, Anshula’nın yerde oturması ve kameraya poz vermesi, göğüs dekoltesini vurgulayan omuzları açıkta bırakan siyah bir body, kısa kollu ve vücuda oturan bir kesimle görülüyor. Uzun kıvırcık saçlarını bir yandan ayırarak açık tuttu ve göz alıcılık için kirpiklerde rimel, ten rengi dudaklar, tüylü kaşlar, kızarmış yanaklar, nemli bir taban ve elmacık kemiklerinde hafif konturları seçti. Anshula’nın resimlerine göz atın ve aşağıdaki içten notunu okuyun.

Anshula, toksik güzellik standartları nedeniyle vücudunu tamamlamadığını düşündüğü giysilerden kaçınmaktan bahsetti. Ayrıca çatlaklar, selülit, karın kasları ve daha fazlasıyla ilgili güvensizliklerinin üstesinden gelmekten bahsetti. “Yıllar boyunca kendime bodysuit’lerin vücudumu güzelleştirmediğini söyledim. Sayamayacağım kadar çok kez onları giymekten kendimi alıkoydum. Ancak bu yılın başlarında, yapabileceğimi hiç düşünmediğim bir şeyi en azından bir kez deneyebilmenin gizli bir sevincini buldum. O heyecanı yaşamak istiyorum. sahibi miyim Kimin umurunda! eğleniyor muyum Oh, %100 evet” diye yazdı.

Sonunda Anshula ekledi, “Hala öğreniyorum ve çatlaklarımın, selülitim, karın dönmelerimin vb. beni ve güvensizliklerimi ele geçirmesine izin vermemeye çalışıyorum. Bu benim, buklelerimi bırakıyorum, en çok güvendiğim takımla en iyi zamanımı geçiriyorum ve her dakikasından zevk alıyorum.”