BTS V’nin rüya gibi konaklama fotoğraf çekimi ARMY’yi bayılttı, bir hayran şöyle dedi: “Sen ona yakışıklı diyorsun, ben ona Kim Taehyung diyorum.”

ilayda

Member
Haberler
/ fotoğraflar
/ yaşam tarzı
/ BTS V’nin rüya gibi konaklama fotoğraf çekimi ARMY’yi bayılttı, bir hayran şöyle dedi: “Sen ona yakışıklı diyorsun, ben ona Kim Taehyung diyorum.”

Güncelleme: 06 Eylül 2023 09:09 IST

• ARMY, son albümü ‘Layover’ın tanıtım fotoğraf çekiminden V’nin, diğer adıyla Kim Taheyung’un yeni fotoğraflarını görünce bayıldı. İçerideki fotoğraflara göz atın.

1 / 8.

Fotoğrafları yeni ve geliştirilmiş bir düzende görüntüleyin

BTS üyesi V, diğer adıyla Kim Taheyung, ilk solo albümü Layover’ı yayınlamaya hazırlanıyor. Bariton sesi ve kusursuz moda seçimleriyle tanınan V, K-pop süper grubunun solo projesini yayınlayan son üyesidir. Albüm 8 Eylül Cuma günü yayınlanacak. (Instagram/@bts.bighitofficial)

2 / 8.

V, ARMY ile yaptığı fotoğraf çekiminden fotoğrafları Instagram'da yayınlayarak merakla beklenen albümü Layover'ın tanıtımını yaptı.  BTS'in resmi sitesi, karizmatik şarkıcının sahilde farklı ortamlarda ve denizde yüzerken çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.  Resimlerdeki OOTD'si de gösteriyi çaldı.  Tüm tıklamaları görmek için kaydırmaya devam edin.  (Instagram/@bts.bighitofficial)

V, ARMY ile yaptığı fotoğraf çekiminden fotoğrafları Instagram’da yayınlayarak merakla beklenen albümü Layover’ın tanıtımını yaptı. BTS’in resmi sitesi, karizmatik şarkıcının sahilde farklı ortamlarda ve denizde yüzerken çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Resimlerdeki OOTD’si de gösteriyi çaldı. Tüm tıklamaları görmek için kaydırmaya devam edin. (Instagram/@bts.bighitofficial)

3 / 8.

Bu ilk fotoğraf dizisinde Kim Taehyung eskitilmiş bir atlet ve bol bir kot pantolonla görülüyor.  Taehyung diğer silüetlere göre canlı bir takım elbiseyi tercih etse de bu fotoğraflarda geniş kıyafetlerle bir moda ifadesi ortaya koydu.  (Instagram/@bts.bighitofficial)

Bu ilk fotoğraf dizisinde Kim Taehyung eskitilmiş bir atlet ve bol bir kot pantolonla görülüyor. Taehyung diğer tüm silüetlere göre canlı bir takım elbiseyi tercih etse de, bu fotoğraflarda geniş kıyafetlerle bir moda ifadesi yaptı. (Instagram/@bts.bighitofficial)

4 / 8.

V, yuvarlak yakalı, önü logo baskılı, etek kısmı kısa, gri bir kolsuz bluz giymişti.  Kirli, asitle yıkanmış açık mavi denim kot pantolonun büyük beden kesimi, dizleri yırtık bir tasarımı ve orta yükseklikte bir beli vardı.  Bir kolye ve dağınık kurt saç kesimi görünümü tamamladı.  (Instagram/@bts.bighitofficial)

V, yuvarlak yakalı, önü logo baskılı, etek kısmı kısa, gri bir kolsuz bluz giymişti. Kirli, asitle yıkanmış açık mavi denim kot pantolonun büyük beden kesimi, dizleri yırtık bir tasarımı ve orta yükseklikte bir beli vardı. Bir kolye ve dağınık kurt saç kesimi görünümü tamamladı. (Instagram/@bts.bighitofficial)

5 / 8.

Ayrıca fotoğraflarda V'nin deniz kenarında dinlenirken ve denizde yüzmenin tadını çıkarırken görülebiliyordu.  Fotoğrafları ARMY'nin nefesini tuttu ve gönderinin altına şarkıcı-söz yazarına iltifat eden yorumlar gönderildi.  Bazıları Rainy Days şarkıcısını
@bts.bighitofficial)"/>

Ayrıca fotoğraflarda V’nin deniz kenarında dinlenirken ve denizde yüzmenin tadını çıkarırken görülebiliyordu. Fotoğrafları ARMY’nin nefesini tuttu ve gönderinin altına şarkıcı-söz yazarına iltifat eden yorumlar gönderildi. Bazıları Rainy Days şarkıcısını “mükemmel” ve “yakışıklı” olarak adlandırırken, diğerleri Layover’ın yakında çıkacak albümüyle ilgili heyecanlarını dile getirdi. (Instagram/@bts.bighitofficial)

6 / 8.

AN ARMY şunu yazdı: Sen ona yakışıklı diyorsun, ben ona V diyorum. Bir diğeri şu yorumu yaptı: oksijene ihtiyacım var Bir hayran şunları kaydetti: Kim Taehyung mükemmel. Bir netizen şunları kaydetti: Bir insan nasıl bu kadar mükemmel olabilir? Bir kullanıcı şunları yazdı: Dünyanın en güzel adamı.(Instagram/@bts.bighitofficial)

Bir ARMY şöyle yazdı: “Sen ona güzel diyorsun, ben ona V diyorum.” Bir diğeri, “Oksijene ihtiyacım var.” Bir hayran şunu belirtti: “Kim Taehyung mükemmel.” Bir netizen ise “Birisi nasıl bu kadar mükemmel olabilir?” diye belirtti. kullanıcı şunu yazdı: “Dünyanın en güzel adamı.” (Instagram/@bts.bighitofficial)

7 / 8.

Bu arada V yakın zamanda albümünün üçüncü parçası Blue için iki teaser yayınladı.  Videolarda V'nin arabada dolaşırken yoğun bir aura yaydığı ve ardından bir apartmanın önünde durup kapı zilini çaldığı görülüyor.  Şarkının caz havası ARMY'yi büyüledi ve onlar da yorumlarda aynı şeyi dile getirdiler.  (Instagram/@bts.bighitofficial)

Bu arada V yakın zamanda albümünün üçüncü parçası Blue için iki teaser yayınladı. Videolarda V’nin arabada dolaşırken yoğun bir aura yaydığı ve ardından bir apartmanın önünde durup kapı zilini çaldığı görülüyor. Şarkının caz havası ARMY’yi büyüledi ve onlar da yorumlarda aynı şeyi dile getirdiler. (Instagram/@bts.bighitofficial)

8. / 8.

Sevgiyle Tae olarak bilinen V, BTS'in en genç üyelerinden biridir.  Layover albümünde Blue'nun yanı sıra Rainy Days, Love Me Again, Slow Dancing, For Us ve Slow Dancing (piyano versiyonu) gibi şarkılar da yer alıyor.  (Instagram/@bts.bighitofficial)

Sevgiyle Tae olarak bilinen V, BTS’in en genç üyelerinden biridir. Layover albümünde Blue’nun yanı sıra Rainy Days, Love Me Again, Slow Dancing, For Us ve Slow Dancing (piyano versiyonu) gibi şarkılar da yer alıyor. (Instagram/@bts.bighitofficial)

PAYLAŞMAK