Carolina Herrera'nın yeni serisi, NYFW'de çiçek açan şakayıklarla parlak renkleri birleştiriyor | Moda trendleri

ilayda

Member
Carolina Herrera'nın çiçeği gösterişli baskılar ve detaylı işlemelerle kutlayan son defilesinde her konuğu tek bir pembe şakayık karşıladı. Pazartesi günkü New York Moda Haftası defilesi şehir merkezindeki bir gökdelenin 40. katında gerçekleşti. Manhattan'ın 360 derecelik manzarası, parlak renklerin alışılmadık kombinasyonlar ve zengin kumaşlardan yapılmış göz alıcı elbiselerin yer aldığı sonbahar/kış koleksiyonu için mükemmel bir fon oluşturdu.

Carolina Herrera'nın kreatif direktörü Wes Gordon, en sevdiği çiçeklerden biri olan çiçeği bir sanat eserinde gördüğünü ve onu tasarımlarına dönüştürmek istediğini söyledi. (AP)

Şakayıklar da podyumda birkaç kez görüldü. Yakasız gri yün A kesim ceket, farklı boyutlarda pembe şakayıklarla süslenirken, daha kısa beyaz yün pelerin, benzer detaylı pembe ve sarı şakayık işlemeleriyle süslendi.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Herrera kreatif direktörü Wes Gordon, en sevdiği çiçeklerden biri olan çiçeği bir sanat eserinde gördüğünü ve onu tasarımlarına dahil etmek istediğini söyledi. Gordon, gösteriden sonra Associated Press'e şunları söyledi: “Güzellik ve zarafet ayrıntılarla ilgilidir ve dünyada daha güzel ayrıntılara ihtiyacımız var.”

Fırfırlı ve şakayık desenli birkaç gündelik parlak sarı şifon elbise daha vardı. Ancak en dramatik görünümlerden ikisi, koyu pembe şakayıklarla ve yakayı veya kalçayı vurgulayan dev baskılı şifon fırfırlardan oluşan katmanlarla kaplı, biri açık pembe ve biri koyu mor renkte olan şifon balo elbiseleriydi.

“Bu sezonun baskıları bulduğum 19. yüzyıldan kalma pembe şakayık guaj resmine dayanıyordu. Gordon, “Onu oldukça küçük ölçekte şifon üzerine işledim… sonra onu top etek üzerine patlattım… bu tabloyu tek sıra iplikle basitçe işleyen nakışçılarımızla birlikte çalışarak” dedi.

Gordon, bu sezonki yaratıcı sürecinin belirli grafik tasarımlar ve mimari görünümler içerisinde sıra dışı renk kombinasyonları yaratmakla başladığını söyledi. Uzun podyumdaki iki elbise, biri parlak kırmızı, diğeri siyah beyaz geniş çapraz renk bloklu, cepli askısız elbiselerdi.

Gordon, “Renk engellemeyi zorlamak ve aksesuarları da dahil etmek istedim” dedi. Pembe kuşaklı ve mor merinos yünlü balıkçı yakalı dar siyah pantolon giyen bir modeli işaret etti. Görünüm, Herrera kırmızı desenli, arkası açık deri bir ayakkabıyı içeriyordu. “Bu kırmızı, bu soğuk pembe ve sıcak morla konuşuyor ve sonuç gerçekten çok güzel.”

Çoğu model, yeni TV dizisi “Griselda” ve Beyoncé'nin “Halo” müziği eşliğinde podyumda yavaşça yürürken, saçlarını sıkı bir topuzla toplamış ve kıyafetlerine parlak kırmızı ruj sürmüştü.

Diane Kruger, Demi Moore, Anna Wintour, Becky G, Misty Copeland ve Julianne Hough'la birlikte ön sırada oturuyordu.

Kruger, Herrera'nın “gerçek Amerikan modasını” her zaman takdir ettiğini ve kıyafetleri “çok giyilebilir” olarak nitelendirdiğini söyledi.

“Biliyor musun, sahip olduğu şehir dışı havasıyla her yaştan insana hitap ediyor. Yaşlandıkça daha çok takdir ediyorum çünkü kadın figürü için çok güzel kesildiğini düşünüyorum” dedi aktör.