‘Çıplak dolaşamazsınız’: BTS lideri RM, modaya olan derin yaklaşımıyla hayranlarını şaşırttı | moda trendleri

ilayda

Member
BTS’in lideri ve Bottega Venetta markasının marka elçisi olan RM, namı diğer Kim Namjoon, moda seçimleriyle hayranlara ilham verdi ve moda yayınlarının ve sektörden içeriden kişilerin dikkatini çekti. Risk alma ve moda sınırlarını zorlama isteği, BTS’in genel olarak kendini ifade etme ve bireysellik vurgusuyla tutarlıdır ve RM’nin moda tercihlerinin, denenmiş farklı tarzları keşfetmeye ve karıştırmaya devam ettikçe zaman içinde geliştiğini belirtmekte fayda var.

“Çıplak dolaşamazsın”: BTS lideri RM, namı diğer Namjoon’un modaya derinlemesine bakışı sizi şaşırtacak (Photo by Twitter/joonfanpage)

RM veya Rap Monster olarak bilinen rapçi, moda öncüsü tarzı ve kişisel moda seçimlerinin genellikle benzersiz ve eklektik zevklerini yansıttığı moda dünyasındaki etkisi ile tanınır, çünkü RM genellikle sokak giyimi ve kentsel moda estetiğinden yararlanır. Kıyafetlerinde genellikle büyük ve bol giysiler, kapüşonlular, grafik tişörtler, yırtık kot pantolonlar ve spor ayakkabılar kullanır.

Supreme, Off-White ve Vetements gibi popüler sokak giyimi markalarıyla ön plana çıkan RM, şık ve eklektik bir görünüm yaratmak için lüks markaları sokak giyimi öğeleriyle zahmetsizce harmanlayarak, kaliteli tasarımcı parçalarını daha uygun fiyatlı ve erişilebilir giysilerle eşleştirme becerisine sahip. Farklı tarzları ve fiyat aralıklarını karıştırabilme ve eşleştirebilme yeteneği, dünyanın dört bir yanındaki moda tutkunlarının dikkatini çekti.

Moda seçimlerinde cesur renkleri ve desenleri denemekten korkmaz, genellikle kıyafetlerini öne çıkaran parlak tonlar, cesur baskılar ve benzersiz desenler kullanır. Renkli bir takım elbiseden desenli bir gömleğe kadar, RM’nin moda anlayışı güven ve bireysellik yayıyor.

K-pop idolü, kıyafetlerini yükseltmek için aksesuarlara değer veriyor ve genellikle yüzükler, bilezikler ve kolyeler gibi gösterişli takılar takıyor, şapkalar, şapkalar ve güneş gözlükleri de görünüşünü tamamlamada önemli bir rol oynuyor. RM, moda endüstrisine olan ilgisini ve bağlılığını gösteren moda markaları ve tasarımcıları ile çalıştı. Nell’s Homme, HONNS gibi markalar ve FILA ve PUMA gibi BTS işbirlikleriyle ilişkili markalarla çalıştıktan sonra Namjoon, geçen ay Bottega Venetta’nın resmi olarak marka elçisi oldu ve İtalyan lüks evi tarafından bu unvanla onaylanan ilk ve tek ünlü oldu. layık görülmek.

Vogue Korea ile yakın zamanda yapılan bir röportajda RM, modanın onun için ne anlama geldiğinden bahsetti ve verdiği yanıt, hayata dair felsefi görüşüyle örtüşüyordu. İçe dönük doğası ve derin içgörüleri nedeniyle sık sık BTS grubunun “düşünürü” olarak kabul edilir. Namjoon, “Bir yerde ‘moda ideolojidir’ sözünü duyduğumda oldukça etkilendiğimi hatırlıyorum. Bu kulağa abartılı gelebilir ama içinde bazı gerçekler gördüm. Benim için moda her zaman kendi tavrımın bir ifadesi olmuştur. Çıplak dolaşamazsın değil mi?”

“Moda, kendini ifade etmen için sana zarif ve incelikli bir araç veriyor gibi görünüyor, ama başkalarını sana dikkat etmeye ve seni takip etmeye zorlayacak şekilde değil.” Ancak bu günlerde çok fazla okumamaya çalışıyorum. Ayrıca bu tür bir alışkanlığın beni yiyip bitirebileceğini öğrendiğim için. Ancak yine de modayı seviyorum ve öneminin farkındayım. Kendi modam, sokak stilinden gotik stiline, Amerikan casual stilinden minimal modaya doğru zaman içinde gelişti.”

Edebiyattan, şiirden ve felsefi eserlerden ilham alan Namjoon, hem müziğinde hem de kişisel etkileşimlerinde yüksek düzeyde duygusal zeka sergiliyor; kırılganlığı, empatiyi ve anlayışı açıkça ifade ediyor ve insanlarla daha derin bir duygusal düzeyde ilişki kuruyor Dinleyicileri birbirine bağlıyor. kendini kabul etmeyi, kendini sevmeyi ve başkalarının sorunlarını anlamayı teşvik ederken. Müziğe ve hayata yönelik düşünceli yaklaşımı, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarında yankı uyandırırken, onlara kendi deneyimleri ve duyguları üzerinde düşünmeleri için ilham verirken, derinliği ve iç gözlemi, BTS içinde bir lider ve etkili figür olarak rolüne katkıda bulunuyor.