Hindistan’ı Cannes’da temsil etmekten mutluyum: Ahana Mehrotra | moda trendleri

ilayda

Member
Yaşam tarzı etkileyicisi Ahana Mehrotra, bu yıl Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen 76. Yıllık Cannes Film Festivali’nde ilk kez sahneye çıkacak. Hindistan ve Kuveyt’te okullar ve kolejler işleten Kalka Kurumlar Grubu’nun girişimcisi ve sahibi, hem mutluluk hem de gerginlikle gülerek şunları söylüyor: “Kırmızı halıda yürümek benim için büyük bir onur ve büyük bir gurur anı. koş.” bu yıl.”

Ahana Mehrotra

Mehrotra şunları ekliyor: “Bu yıl Cannes’da Hindistan’ı temsil edeceğim için çok heyecanlıyım ve sabırsızlanıyorum. Az önce havaalanında Michelle Obama’yı (ABD’nin eski First Lady’si) gördüm ve inanamadım. Şu anda hepsi benim için gerçeküstü.”

Fransız Rivierası sokaklarında Ahana Mehrotra

Fransız Rivierası sokaklarında Ahana Mehrotra

Moda, 31 yaşındaki içerik oluşturucu için her zaman bir tutku olmuştur. “İçerik oluşturma yolculuğuma yaklaşık yedi yıl önce başladım ve bir daha arkama bakmadım. İki çocuk annesi olarak böyle fırsatlar doğduğunda çocuklarımı geride bırakmak zor ama eşim bu yolculukta çok destek oldu.”

“Küresel sinema fantezisine katılmayı” hevesle beklerken, Alin le’kal’ın raflarında ve Archana Aggarwal’ın mücevherlerinde kırmızı halıda yürürken görülecek. Hintli kadınlara ilham vermeyi, cesaretlendirmeyi ve motive etmeyi amaçlayarak şunları söylüyor: “Festivalde kadınları güçlendirmek ve bir kadın olarak hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanmaya başlamak istiyorum.”