Priyanka Chopra, Jonas Brothers konserinden Nick Jonas ile ateşli fotoğraflar çekiyor, göz alıcı braleti ₹62.000 | moda trendleri

ilayda

Member
Priyanka Chopra Pazar günü Jonas Brothers’ın Yankee Stadyumu’ndaki konserine Jonas ailesi ve arkadaşlarıyla katıldı. Priyanka, gösteride kocası Nick Jonas ve kardeşleri Kevin ve Joe’yu destekledi ve onlara tezahürat yaptı. Şimdi Priyanka, kendisinin ve Nick’in ateşli resimlerini paylaştı ve hayranlarından aralarındaki yadsınamaz kimya hakkında övgüler aldı. Priyanka’nın kıyafetinin fotoğraflarını ve fiyatını görmek için kaydırın.

Priyanka Chopra ve Nick Jonas, Jonas Brothers konseri sırasında buharlı bir fotoğraf çekimi için poz veriyor. (instagram)
Yankee Stadyumu’ndan Priyanka Chopra ve Nick Jonas’ın Resimleri

Priyanka Chopra, Instagram’da Nick Jonas ile fotoğraf paylaştı ve “Sen bir mıknatıssın @nickjonas. MM ve ben sana sahip olduğumuz için çok şanslıyız. İnanılmaz bir tura başladığınız için tebrikler. Hepinizi harika bir yolculuk bekliyor!” Haydi bakalım! Harika bir iş çıkardınız JB ekibi, grup, ekip. Gösteri sorunsuz ve etkileyici bir şekilde gerçekleşti. Bu gece 2. raunt.” Gönderide Priyanka ve Nick birbirlerine sarılırken poz veriyor, çift sahneye doğru yürüyor, Priyanka zindeliğini sergiliyor ve çift kızları Malti ile sevimli bir anı paylaşıyor.

Priyanka Chopra’nın braletinin fiyatı

Jonas Brothers konseri için Priyanka Chopra'nın braletinin ödülü.  (nue-studio.com)

Jonas Brothers konseri için Priyanka Chopra’nın braletinin ödülü. (nue-studio.com)

Priyanka, Jonas Brothers konserinde göz alıcı bir takım giydi. Ancak parıldayan kristallerle süslenmiş gümüş ve siyah ekoseli braleti dikkatimizi çekti. Giyim markası Nué Studio’nun raflarından, kısaltılmış boy, kare yaka, spagetti askılar ve vücuda oturan bir silüete sahiptir. Bluzu dolabınıza eklemek size pahalıya mal olacak ₹62.182 (750 $).

Nick Jonas konserden fotoğraflar paylaştı

Nick Jonas, Priyanka Chopra ve diğer özel kadını olan kızları Malti Marie Chopra Jonas ile de fotoğraflar yayınladı. Gönderi, Nick ve Malti’nin davulların ses kontrolünde dinlenirken ve Priyanka ile birkaç tıklama daha gösteriyor. “Kızlarımla ses kontrolünden sahneye. Yankees’in ilk gecesi inanılmazdı. Bu gece ikinci gece için sabırsızlanıyorum. @jonasbrothers, ”diye yazdı.

Hayranlar, Nick ve Priyanka’nın fotoğraflarına sevgi yağdırıyor

Hayranlar, Priyanka ve Nick’in gönderilerini beğendi ve fotoğrafların altına yorum yaptı. Bir hayran şöyle yazdı: “Ne kadar güzel bir aile. Doğum günün kutlu olsun Nick.” Bir başkası, “Brb ağlıyorum. Ne güzel bir aile! Herkese mutlu turlar başlıyor.” Priyanka’nın arkadaşı Anjula Acharia, “İnanılmaz bir akşam için ikinize de teşekkür ederim. Çok büyülü jeej @nickjonas.” Bir kullanıcı, “Çoooook komik! Çok seksi! İkinizi de seviyorum.”