Priyanka Chopra, kısa üstler giymesi ve toplum içinde karın kaslarını göstermesi konusundaki özgüven eksikliği hakkında: Bu konuda gerçekten gergindim

ilayda

Member
Moda seçimleriyle birçok kişiye ilham veren stil ikonu Priyanka Chopra, bir röportajında stil yolculuğunu ve güvensizliklerini anlattı. Yıldız, FAQ’a kısa üst giyme konusunda tereddüt ettiğini açıkladı. Ancak fit hale geldikten ve vücuduna güven duyduktan sonra Priyanka, giysiye daha fazla yatırım yaptı ve onu gardırobuna ekledi. Priyanka ayrıca stil seçimlerinden ve her zaman kamera önünde olmak zorunda olduğundan istediği gibi giyinme lüksüne sahip olmadığından da bahsetti. Konuşmalarından alıntıları okumak için sayfayı kaydırın.

Priyanka Chopra, karın kaslarını sergileyerek ve kısa üstler giyerek kendinden emin olmadığını söyledi. (Instagram’da)
Priyanka Chopra, kısa üstler giyerken kendine güvenmediğini söyledi

Priyanka Chopra’ya kendisini şaşırtan bir trendi veya belirli bir görünümü denemesi sorulduğunda kısa üstler giymekten ve karın kaslarıyla gösteriş yapmaktan bahsetti. Sıkça Sorulan Sorular’a şunları söyledi: “Yakın zamanda bir film için antrenman yapıyordum ve uzun bir aradan sonra tekrar karın kaslarımla ilgili sorunlar yaşamaya başladım. Kısa bir üst ve etek giydiğimi hatırlıyorum ve bu konuda gerçekten gergindim. ‘Ah dostum, otururken kendimi rahat hissetmeyeceğim’ diye düşündüm ve kısa bir üst giydiğinde düşündüğün her şeyi.”

Priyanka şunları ekledi: “Ama kendimi iyi hissettim çünkü kendimi sağlıklı, özgüvenli ve formda hissettim ve gerçekten şaşırdım. Kapıdan ne zaman çıktığımdan emin değildim ama ‘Tamam, yapacağım’ diye düşündüm. “Sonra bir noktada arkamı döndüm ve onu gardırobuma daha çok ekledim.”

Kendine güvenmek istediğinde ne giydiği sorulduğunda Priyanka, “En rahat eşofmanımı giymek istediğim zamanlar oluyor ve bunun lüksünü karşılayamıyorum çünkü işim bir şeyler giymemi gerektiriyor, bu mükemmel.” .” Hissettiğimin tam tersi. Ve bu tamamen sorun değil, çünkü hayatımda iyi, kötü ya da çirkin olabilecek tavrımı taşıyabileceğim bir alan yaratıyorum. Üniformam var; kamera önünde olmam gerekmediğinde ya da üzerimde baskı olmadığında giydiğim en sevdiğim kıyafet. Bir çift sweatshirt, bir kısa üst ve bir kısa sweatshirt var.”

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında
Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun! Buraya tıklayın!