Rakul, Preet Singh’in ‘Seni Seviyorum’ promosyonları için çiçekli mini elbisesine mi bayıldı? Burada ne kadara mal olduğunu öğrenin

ilayda

Member
Ev
/ fotoğraflar
/ yaşam tarzı
/ Rakul, Preet Singh’in ‘Seni Seviyorum’ promosyonları için çiçekli mini elbisesine mi bayıldı? Burada ne kadara mal olduğunu öğrenin

gönderildi 15 Haziran 2023 19:02 IST

Rakul Preet Singh, I Love You promosyon görünümüyle kalpleri fethediyor ve son zamanlarda organza mini bir elbiseyle görünmesi aklınızı başınızdan alacak.

1 / 7

Fotoğrafları yeni, geliştirilmiş bir düzende görüntüleyin

Rakul Preet Singh’in I Love You tanıtım görüntüleri sosyal medyada kalpleri fethediyor. Büyüleyici bir çiçekli mini elbiseyle son görünümü, hayranlarını topluyor ve gözlerini ondan alamıyor. Rakul, olağanüstü oyunculuk becerileri ve kusursuz tarzıyla izleyicileri büyülemeye devam ediyor. (Instagram/@rakulpreet)

2 / 7

Perşembe günü Rakul, Instagram'a
@rakulpreet)"/>

Perşembe günü Rakul, Instagram’a “#jiocinema #16haziran’da Yarından #iloveyou diye bağırıyorum” başlığıyla bir dizi büyüleyici fotoğraf yüklediğinde hayranlarını şaşırttı. (Instagram/@rakulpreet)

3 / 7

Rakul entschied sich für ein atemberaubendes Minikleid aus den Regalen der Modemarke July Issue.  Das Kleid hat einen stolzen Preis von <span class=

Rakul, moda markası July Sayı’nın raflarından çarpıcı bir mini elbise seçti. Elbisenin fiyatı yüksek ₹14.000, münhasırlığını yansıtıyor. (Instagram/@rakulpreet)

4 / 7

Rakul'un organze kumaştan üretilen elbisesi, hacimli kabarık kollu, kalp şeklinde yakalı, arkadan fermuarlı, yuvarlak belli ve parlak sarı ve mor tonlarında sevimli çiçek desenli bir elbiseye sahiptir.  (Instagram/@rakulpreet)

Rakul’un organze kumaştan üretilen elbisesi, hacimli kabarık kollu, kalp şeklinde yakalı, arkadan fermuarlı, yuvarlak belli ve parlak sarı ve mor tonlarında sevimli çiçek desenli bir elbiseye sahiptir. (Instagram/@rakulpreet)

5 / 7

Rakul.  Moda stilisti Anshika Verma'nın yardımıyla, görünümünü bir çift yeşil halka küpe ve beyaz pompalarla tamamlayarak takımına mükemmel bir son dokunuş kazandırdı.  (Instagram/@rakulpreet)

Rakul. Moda stilisti Anshika Verma’nın yardımıyla, görünümünü bir çift yeşil halka küpe ve beyaz pompalarla tamamlayarak takımına mükemmel bir son dokunuş kazandırdı. (Instagram/@rakulpreet)

6 / 7

Makyaj sanatçısı Salim'in yardımıyla Rakul, ten rengi göz farı, süpürülmüş göz kalemi, rimel kaplı kirpikler, kızarmış yanaklar ve parlak pembe rujla süslendi.  (Instagram/@rakulpreet)

Makyaj sanatçısı Salim’in yardımıyla Rakul, ten rengi göz farı, süpürülmüş göz kalemi, rimel kaplı kirpikler, kızarmış yanaklar ve parlak pembe bir rujla süslendi. (Instagram/@rakulpreet)

7 / 7

Saç stilisti Aliya Shaik'in yardım ettiği Rakul, yumuşak buklelerle zarif bir şekilde şekillendirilmiş şık, yüksek atkuyruğu saç stilini süsledi.  (Instagram/@rakulpreet)

Saç stilisti Aliya Shaik’in yardım ettiği Rakul, yumuşak buklelerle zarif bir şekilde şekillendirilmiş şık, yüksek atkuyruğu saç stilini süsledi. (Instagram/@rakulpreet)

PAYLAŞMAK